BİLİŞİM MEKANI

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BİLİŞİM MEKANI

BİLİŞİM MEKANI bir bilişim sitesidir.

En son konular

» Bilgilendime;
Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar... EmptyPtsi Nis. 18, 2016 8:07 pm tarafından Admin

» Törenlerimiz
Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:48 am tarafından yağızbjk

» 1 yıl daha yaşlısın artık Cumhuriyet
Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar... EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:45 am tarafından Admin

» polis arabaları
Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar... EmptyPtsi Ara. 06, 2010 9:51 am tarafından yağızbjk

» bunu düşündüm tokat el sanatları
Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar... EmptyPtsi Ara. 06, 2010 9:42 am tarafından Admin

» sitemizi nerden duydunuz
Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar... EmptySalı Kas. 23, 2010 9:43 pm tarafından Admin

» online IQ testi
Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar... EmptySalı Kas. 23, 2010 9:26 pm tarafından Admin

» en büyük dostumuz (oyunmemo)
Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar... EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 7:30 pm tarafından Admin

» Forum Kuralları
Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar... EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 7:28 pm tarafından Admin

Tarıyıcı

Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar...

EmRe
    EmRe

Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar... Empty Doğum sırasında veletlerden ilginç diyaloglar...

Mesaj  EmRe Perş. Mayıs 28, 2009 5:31 pm

Arkadaslar icinde terbiyesiz kelimeler var onlari ayirmak istemedim onlarla guzel onun yerine +16 demeyi tercih ettim. Kusurumuz olduysa affola..

Şştt, doktor musun nesin, babam bile bu kadar kurcalamadı, çek elini, bak ağlarım
    -Uleyn şimdi dışarı çıkcam, O2 ciğerlerime gelcek, yakcak böğrümü, sonra işin yoksa ağla .. Üff şimdiden kasıldım haa
    lan lan lan noluyo

-çıkarken gözlerimi kapayayimda anamin ...nı gormeyeyim.

-inşallah hemşire popoma vurmak yerine pipimi sıvazlar.

-kaderi ben mi o kadar! yarattım

- tanri her seyi bilendir!

-i**afraid dave. my mind is going. i can feel it.

-haydi bismilllah!

- beyefendi bir yanlışınız olacak ben birinci gelmiştim, içeride kalma hakkına sahibim..

-merhaba dünya !

- ben buraları bir yerden hatırlayacam ama du bakalım..

-ben doğmadan ölmüşüm

-birey laz olacaksa muhtemelen uyyy daa olacaktir

-len len len, dikkat etsene beeee, kesiyodun kafami, hay ben bu sezaryen dogumu icad edenin......

- geliyoruum, geliyoruuum!

- ya çekiştirmeyin iki dakika, şu g noktasının yerini bi ezberliyim çıkıyorum hemen

-yildizim parlasin

- alemin krali geliyoo, geliyoo, geliyoooo

-aha! sira bana geldi! nihohao

- ulan su kollarımı kafamin arkasina koyup bacaklari duz tutsam daha hizli cikarmiyim acaba??

-işte geldim burdayım, ben bu işte ustayım

-ben nasıl çıkıcam lan bu kadarcık yerden?!?

-ben gidiyom sen istersen kal daha.. (ikizler)

- bokla cisin ciktigi yerin ortasindan cikiyoruz resmen.

- tunelin ucundaki isiga erdik sonunda.

-hele şükür ucunda ışık olan bi tunel gordum sonunda. ışığa dogru gitsem mi? ya bi dakka, kim itiyo lan beni?

-hakkınızı helal edin.

-ulan gelirken tünelden geç ışığa doğru git,giderken tünelden geç ışığa doğru git...daha doğmadan sinir geldi üstüme. doğ,büyü,öl,doğ, büyü,öl...nereye kadar mna koyiim

-her son yeni bir başlangıçtır, her başlangıç ufuğunda bir sonla belirecek olan..uhass noluyo yaa..ıngaa...

-fire in the hole!

-o eli bi indir. biz de biliyoruz çıkmayı..

-ulan boyle .mcık gibi yerlere sokuyolar adamı sonra zorla çıkarmaya çalısıyolar.

- kara göründüüü! lan? lan yoksa?...

-dogduktan sonra hayat var mi acaba?

-şu diyarın hükümdarına anne demiyomuş bi görelim bakalım ne menem bişeymiş.cennetteki gibi süt akıtan çeşmeleri varmış güya.
    daha şimdiden helak etti beni.bi seferde verse ya şu yolculuk ivmesini.(bir avazda doğmak diyorlardı da,bize nasip olmadı )

-şimdi çıksak dışarı, soğuktur kesin... çıkmasak, artık kıçım bile sığmıyo buraya... oooff of! çıkınca basacam çığlığı o olucak.

-lan neydi lan?!... hah iki ekmek bi kısa marlboro.

-burayı hatırlamıcak olmam ne kötü ...

-bitirdin beni doktor abi, benim bittiğim gün bugündür doktor abi.

- bebek ters döndü çıkmıyor!
    - geldiim.. geldiim...

-ebeye ebelendim...

-bi saniye yaa, ceker misiniz elinizi lutfen, ruhen hazir diilim daha.

-doğuyorum öyleyse varım!

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 4:09 pm